Skuteczna dezynfekcja okularów i opraw próbnych w 30 sekund

2020-11-19
Skuteczna dezynfekcja okularów i opraw próbnych w 30 sekund

Od teraz "must have" każdego salonu optycznego.
Nasze kompaktowe urządzenie Hygene Box z bakteriobójczą lampą UV-C do dezynfekcji okularów i okularów próbnych jest w stanie skutecznie zabić  wirusy, nawet te powodujące Covid-19, w ciągu kilku sekund. Zostało to oficjalnie potwierdzone przez akredytowane laboratorium badawcze.

Rozpoczynamy przedsprzedaż. Urządzenie będzie dostępne w połowie grudnia.

 

 

Dezynfekcja okularów jeszcze nigdy nie była tak szybka i prosta!

W poprzednich artykułach podpowiadaliśmy, jakich preparatów używać, aby taka dezynfekcja okularów była bezpieczna i skuteczna:
Artykuł: "Czyszczenie i dezynfekcja opraw okularowych w czasach pandemii i nie tylko."

Dziś ponownie podejmujemy się tego tematu przedstawiając nowe, innowacyjne rozwiązanie jakim jest Urządzenie do dezynfekcji okularów Hygene Box.

Jak działa urządzenie do dezynfekcji okularów?

Zastosowana w urządzeniu lampa UV-C o wysokiej sile bakteriobójczej niszczy wszelkie bakterie, zarazki, zarodniki, pleśnie i inne mikroorganizmy z powierzchni soczewek, opraw oraz opraw próbnych w ciągu zaledwie kilku sekund!

Siła bakteriobójcza jest zmaksymalizowana dzięki wewnętrznej aluminiowej powierzchni odbijającej światło oraz dzięki specjalnemu ułożeniu okularów w urządzeniu. Takie ułożenie pozwala na najlepszą ekspozycję krytycznych obszarów oprawy (nos i skronie) względem emitowanych przez urządzenie promieni UV.

Uwaga! Przed użyciem urządzenia należy upewnić się, czy materiały zastosowane w okularach są odporne na promieniowanie UV-C.

Czas aplikacji: 30 - 60 sekund

Jednocześnie można czyścić w urządzeniu od 5 do 6 okularów.

Polecane

Kontakt z nami

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Analizujemy także informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej o profilowaniu w sieci.
OK
pixel