Czyszczenie i dezynfekcja opraw okularowych w czasach pandemii i nie tylko

2020-04-16
Czyszczenie i dezynfekcja opraw okularowych w czasach pandemii i nie tylko

,,Okulary to przedmiot, którego dotykamy każdego dnia od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu razy. Zdarza nam się to również poza domem, w siedliskach drobnoustrojów: w sklepie, przychodni czy komunikacji miejskiej. Właśnie dlatego tak ważne jest, by w codziennej trosce o bezpieczeństwo nie zapominać o regularnym myciu okularów. Jak zdezynfekować okulary? Jak często to robić, jakich środków używać i na co uważać, by nie zniszczyć delikatnej powierzchni soczewek?"

Czy wiesz, jakich odpowiedzi na powyższe pytania powinieneś udzielić?
Dzięki artykułowi na blogu Pani Patrycji Grzybowskiej, zawodowej Stylistki opraw okularowych, dowiesz się, jak skutecznie umyć i zdezynfekować okulary oraz soczewki okularowe tak, aby nie uszkodzić ich powierzchni i powłok.


Gdzie znajdziesz wskazówki?
Zachęcamy do zapoznania się z artykułem #UMYJOKULARY, CZYLI SKUTECZNA DEZYNFEKCJA OKULARÓW W CZASIE PANDEMII


ZOBACZRekomendowane w artykule preparaty i płyny czyszczące


Wspieramy akcję #UMYJOKULARY . Do czyszczenia oprawek i soczewek okularowych polecamy więc m.in. nasz sprawdzony, ekologiczny płyn do czyszczenia okularów SeeGreen, który znajdziesz tutaj.


ZOBACZ

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Analizujemy także informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej o profilowaniu w sieci.
OK
pixel