Oprawy korekcyjne dla dzieci Miraflex

( ilość produktów: 149 )

Flexible&Safe

Najbezpieczniejsze na rynku oprawy dla dzieci pozbawione metalowych elementów. Dostępne w wielu kształtach i kolorach oraz wyposażone w opaskę na głowę.
Wiek: 0 - >14 lat

Terryflex

Zaprojektowane są z myślą o kształcie twarzy dzieci różnych grup wiekowych. Wytrzymałe, w pełni bezpieczne w użytkowaniu, lekkie oraz modne i stylowe.
Wiek: 2 - 6 lat

Flexible&Light

Jednoczęściowe oprawy dla dzieci wyprodukowane z TR-90 oraz pozbawione metalowych elementów. Kompromis pomiędzy bezpieczeństwem i designem.
Wiek: 5 - >14 lat

Flexible&Fashion

Klasyczne i modne oprawy dla dzieci zaprojektowane z dbałością o komfort noszenia. Oprawy wykonane z acetatu wyposażone w zauszniki z zawiasami Flex.
Wiek: 5 - 12 lat

Clip-on

Oprawy dla dzieci z magnetyczną nasadką przeciwsłoneczną. Wyprodukowane z TR-90. Korekcja wzroku z ochroną przeciwsłoneczną wtedy, kiedy potrzebuje tego Twoje dziecko.
Wiek: 6 - 11 lat

Okulary przeciwsłoneczne

Optymalna ochrona przeciwsłoneczna dla dzieci w modnej, wytrzymałej oprawie. 100% ochrona przed promieniami UVB i 99,5% UVA, polaryzacja, oprawy z poliwęglanu.
Wiek: 2 - 8 lat

 
Pobierz katalog

Od ponad 30 lat Miraflex poświęca się tworzeniu najbardziej odpowiednich opraw okularowych dla dzieci, zapewniając najlepsze połączenie bezpieczeństwa, funkcjonalności, estetyki i jakości dla każdego przedziału wiekowego.

Ogromne doświadczenie zdobyte w ciągu tych lat pozwoliło Miraflex na stworzenie szerokiej gamy opraw okularowych zaprojektowanych przez profesjonalistów. Spełniają one wymaganiania i zalecenia specjalistów z dziedziny ochrony wzroku - okulistów, optometrystów, ortoptyków i optyków.

Niezależnie od wybranej technologii, oprawa dziecięca powinna korygować wadę wzroku i pozwalać na rozwój wzroku, ale jednocześnie dawać dzieciom możliwość nieograniczonej aktywności w życiu codziennym, nie pomijając sportu.

Miraflex jest synonimem rozwoju technicznego oprawy okularowej dla zaspokojenia potrzeby dziecka, by widzieć lepiej.

Kontakt z nami

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Analizujemy także informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej o profilowaniu w sieci.
OK
pixel