2019-11-04

Zmiany w ofercie Miraflex.

Nowy model Miraflex Joy

Innowacja od Miraflex - model Joy, który charakteryzuje się sztywniejszymi frontami przy jednoczesnym zachowaniu elastyczności zauszników. Oprawy Joy to także nowy kształt mostków zaprojektowanych dla jeszcze lepszego komfortu i dopasowania do kształtu twarzy dziecka. Noski opraw Joy zrobione są z hipoalergicznego, miękkiego tworzywa. Model ten występuje z dwoma rodzajami mostka. Joy Nose A ma kształt standardowy, Joy Nose B to specjalny wypukły nosek dla dzieci wymagających specjalnego dopasowania.

Oprawy można już zobaczyć na stronie internetowej Hurtowni Optykon, a dostępne będą pod koniec listopada.
Nowy model Miraflex Mike 0

Miraflex Mike 0 to najmniejszy z klasycznie wyglądających modeli Mike. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat.

Oprawy można już zobaczyć na stronie internetowej Hurtowni Optykon, a dostępne będą pod koniec listopada.Nowy model Miraflex Sam

Miraflex Sam przeznaczony dla starszych dzieci i dorosłych. Sam kształtem przypomina model Mike oraz ponadczasowy kształt Wayfarer znany z opraw Ray-Ban.

Oprawy można zobaczyć na stronie internetowej Hurtowni Optykon, a dostępne będą pod koniec listopada.
Zmiany w kolorystyce Miraflex Flexible & Safe

Miraflex sukcesywnie wycofuje niektóre kolory opraw w kolekcji Flexible & Safe. Aktualna kolorystyka opraw dostępna jest na stronie internetowej. Dostępna będzie również w nowym katalogu opraw Miraflex 2020, który zostanie wydany na początku roku, natomiast wersja elektroniczna pojawi się już niebawem.

Link do katalogu otrzymasz w kolejnych Biuletynach. Śledź także naszą ofertę online.
Nowy kolor opraw - S - fioletowy neonowy

Do oferty opraw Miraflex wprowadziliśmy nowy kolor o symbolu "S" - fioletowy neonowy. Będzie on dostępny w serii Flexible & Safe w modelach Baby Lux, Baby Lux 2 oraz Mike 0.


Kontakt z nami

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Analizujemy także informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej o profilowaniu w sieci.
OK
pixel