2019-11-05

Voucher 20% rabatu na oprawy Toscanti w pakiecie z SHOWBOX

 

 

Oprawy Toscanti we wzorniku SHOWBOX

Oprawy Toscanti dostępne są teraz w usłudze SHOWBOX. Wzornik opraw Toscanti bezpłatnie wysłamy i odebramy od Ciebie za pośrednictwem kuriera. Możesz go zamówić w dowolne miejsce w Polsce. Razem z wzornikiem otrzymasz instrukcję postępowania z przesyłką.

Zamawianie Wzornika

Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z działem handlowym Hurtowni Optykon.

Łatwy wybór opraw w dogodnym czasie

Wzornik będzie dostępny dla Ciebie przez 2 dni robocze, a dokładny termin odbioru wzornika przez kuriera zostanie potwierdzony przez naszego handlowca. Aby złożyć zamówienie skontaktuj się z działem handlowym Hurtowni Optykon. Możesz także skorzystać z dołączonego do wzornika formularza zamówienia.

Voucher z ekstra rabatem

Wraz z wzornikiem opraw Toscanti otrzymasz specjalnie przygotowany Voucher, który uprawnia do otrzymania 20% rabatu na zakup opraw Toscanti w okresie wskazanym na Voucherze. Istnieje możliwość otrzymania rabatu bez zamawiania wzornika. W tym celu również skontaktuj się z naszym działem handlowym.

Czas trwania oferty

Usługa wysłania wzornika opraw Toscanti będzie dostępna w hurtowni Optykon w standardzie do czasu jej odwołania. Vouchery uprawniające do rabatu będą dołączane do wzorników opraw Toscanti do 31.12.2019 r.

Kontakt z działem handlowym

Nasz dział handlowy czynny jest w dni robocze w godzinach 8:00 – 17:00 pod numerem telefonu 58 536 85 64.

Pobierz katalog

Zadzwoń na infolinię Zobacz oprawy Toscanti

Kontakt z nami

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Analizujemy także informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej o profilowaniu w sieci.
OK
pixel