2017-10-12

ŚWIATOWY DZIEŃ WZROKU 2017

Co roku, w drugi czwartek października, odbywa się globalne wydarzenie, które zwraca uwagę na problem wad oraz utraty wzroku. W tym roku ten dzień przypada na 12 października, a tegoroczny Światowy Dzień Wzroku koordynowany jest przez Międzynarodową Agencję ds. Zapobiegania Ślepocie (IAPB) we współpracy z Światową Organizacją Zdrowia (WHO).

Spraw, by wzrok miał znaczenie!
Około 285 milionów ludzi na całym świecie żyje z wadą wzroku i ślepotą, ale można uniknąć 80% upośledzenia wzroku lecząc lub zapobiegając tym chorobom. W 2017 r. w Światowy Dzień Wzroku IAPB opublikuje najnowsze dane dotyczące częstości występowania chorób wzroku oraz prognozy częstości ich występowania do roku 2020. Nawet w obliczu postępów w dziedzinie technologii i medycyny - zbyt wiele osób na całym świecie żyje ze ślepotą lub zaburzeniami widzenia.

Zbadaj swój wzrok!
Jednym z najlepszych sposobów uczestnictwa w 2017 roku Światowym Dniu Wzroku jest zbadanie sobie i Swoim bliskim wzroku. Nie czekaj, już teraz umów się na wizytę u najbliższego okulisty lub optometrysty.

Świętując Światowy Dzień Wzroku 2017 w hurtowni Optykon dajemy tego dnia wszystkim klientom możliwość zrealizowania zamówienia z opcją darmowej dostawy.
Już teraz zadbaj o wzrok swoich klientów i złóż zamówienie 12.10.2017r., a za przesyłkę nie zapłacisz nic.

Linki:
https://www.iapb.org/


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Analizujemy także informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej o profilowaniu w sieci.
OK, rozumiem.
pixel