Regulamin promocji "Kup 10 dowolnych opraw dziecięcych, najtańszą otrzymasz w prezencie" Jesień 2020

I. Definicje

 1. Organizator - OPTYKON Sp. z o.o. z siedzibą w Tczewie przy ulicy St. Kard. Wyszyńskiego 1, NIP:593-010-62-50, tel. 585368564.
 2. Promocja - akcja promocyjna skierowana do Uczestników dokonujących zakupu opraw korekcyjnych dla dzieci.
 3. Uczestnik - klient firmy Optykon, posiadający zdolność do czynności prawnych, będący właścicielem lub pracownikiem zakładu optycznego.
 4. Gratis – produkt gratisowy do zamówienia opraw korekcyjnych dla dzieci z wybranych serii.

II. Postanowienia ogólne

 1. Promocja ma na celu sprzedaż opraw korekcyjnych dla dzieci.
 2. Czas trwania Promocji przewidziany jest w terminie od 21.09.2020 r. do 11.10.2020 r.
 3. Promocja organizowana jest na terytorium Polski.
 4. Promocja rozpowszechniana będzie w postaci:
  1. Newslettera zapowiadającego promocję, w dniu rozpoczęcia promocji oraz biuletynu przypominającego o końcu trwania promocji.
  2. Bannerów reklamowych na stronach Internetowych www.hurtownia.optykon.pl i www.optykon.pl,
  3. Postach na fanpage’u (Facebook),
  4. Reklamach na Facebooku, w sieciach reklamowych w Internecie oraz telemarketingu.

III. Warunki uczestnictwa w Promocji

 1. Promocja przeznaczona jest wyłącznie dla Uczestników, o których mowa w paragrafie I pkt. 3, którzy w trakcie trwania Promocji dokonają zakupu dowolnych 10 sztuk opraw korekcyjnych dla dzieci wymienionych marek: Milo&Me, Miraflex, Life Italia oraz Slastik Kids.

IV. Warunki funkcjonowania Promocji

 1. Każdy uczestnik, który w trakcie trwania Promocji dokona zakupu 10 opraw, o których mowa w paragrafie III pkt. 1, zgodnie z wariantami opisanymi w paragrafie III pkt. 1 , otrzyma jedną, najtańszą oprawę gratis. Oferta promocyjna obejmuje również większe pakiety ilościowe opraw na zasadach, jak poniżej:
  1. przy zakupie 10 sztuk, jedna najtańsza oprawa gratis,
  2. przy zakupie 20 sztuk, dwie najtańsze oprawy gratis,
  3. przy zakupie 30 sztuk, trzy najtańsze oprawy gratis. Itd...
 2. Do naliczania ilości opraw nie wlicza się ilości opraw zakupionych w zestawach i asortymentach.
 3. Z promocji wyłączone są oprawy i okulary dla dzieci będące w wyprzedaży, okulary przeciwsłoneczne dla dzieci, asortyment okularów ochronnych dla dzieci oraz zestawy i akcesoria.
 4. Gratis zostanie przekazany na podstawie dokumentu sprzedaży i będzie występował razem z innymi produktami, o których mowa w paragrafie III pkt. 1, na tym samym dokumencie sprzedaży za 0,01 zł netto.
 5. W zamówieniach internetowych w sklepie www.hurtownia.optykon.pl promocja nie wylicza się automatycznie. Promocyjna oprawka przy każdych 10 sztukach zostaje doliczona ręcznie w chwili przyjęcia zamówienia przez biuro handlowe.
 6. Uwaga! Promocje nie łączą się.

V. Postanowienia końcowe

 1. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany treści niniejszego regulaminu, w każdym czasie bez podania przyczyny. Wszystkie zmiany będą publikowane na stronie internetowej www.hurtownia.optykon.pl
 2. Wszelkie zapytania odnośnie w/w promocji kierować można do pracowników BOK, którzy dostępni są w godzinach 8-17 w dniach od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 58-536-85-64 lub mailem hurtownia@optykon.pl

Kontakt z nami

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Analizujemy także informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej o profilowaniu w sieci.
OK
pixel