Prezentacja okularów w salonie optycznym.

2018-11-29
Prezentacja okularów w salonie optycznym.

Miejsce

Czy zastanawialiście się, czy prezentacja okularów klientowi ma znaczenie i wpływa na to, że to właśnie u Ciebie klient dokona zakupu? Jeśli nie, to warto o tym pomyśleć. Wbrew pozorom, klienci zwracają uwagę nie tylko na produkt i cenę, ale także na całą "otoczkę" sprzedaży. To, czy miejsce dokonywania zakupu jest schludne i przyjazne, czy dostępne jest miejsca parkingowego, czy lokalizacja jest dobra oraz oczywiście czy obsługa jest miła, może wpłynąć na decyzję nieraz nawet bardziej, niż sam produkt. Dziś mamy ogromną podaż produktów na rynku i należy o tym pamiętać oferując dobra konsumenckie. Dlatego warto zadbać o wszystkie elementy sprzedaży. Jednym z tych elementów będzie prezentacja produktu.

Prezentacja produktu

Nie chodzi tutaj o ekspozycję w środku salonu czy witrynie. Chodzi o pracę z konkretnym towarem dla konkretnego klienta. Jeśli klient skłonny jest zdecydować się na Twój produkt, musisz zadbać, by jego decyzja była dobra dla niego, oraz oczywiście, by zdecydował się na Twój produkt. Wybór okularów spośród kilku lub kilkunastu opraw wstępnie wybranych przez klienta jest, jak wiemy, trudny.

Każdy lubi mieć wybór, ułatw go

Wybór może ułatwić taca prezentacyjna. Jak to się odbywa? Otóż jest to niezwykle proste. Klient wybierając oprawy odrzuca po kolei poszczególne sztuki zostawiając te, które nadal poddaje selekcji. Okulary, które klient rozważa kładziemy na tacy. Każdą kolejną odrzuconą oprawę odkładamy na bok, aż na tacy pozostaje jedna. Tą właśnie klient wybierze. Sposób wykorzystywany jest w wielu miejscach, również w naszych salonach i sprawdza się. Taca mocno podkreśla walory prezentowanego produktu, czyni go ekskluzywnym oraz podnosi prestiż Twojego salonu optycznego.

Wszechstronne zastosowanie

Taca ma wszechstronne zastosowanie. Podczas pracy z klientem przydaje się nam także do innych rzeczy. Klient mierząc oprawy najczęściej odkłada te, które aktualnie nosi - odłóż je na inna tacę. Jeśli chcesz podać klientowi kawę, skorzystaj z poręcznej, niedużej tacy.

Taca prezentacyjna przeznaczona jest także do użytku w domach, biurach, obiektach hotelowych i konferencyjnych. Posiada wygodne uchwyty z ozdobną strukturą, na której nie pozostają odciski palców. Wierzch tacy pokrywa wytrzymała silikonowa antypoślizgowa wkładka z ozdobnym motywem. Taca posiada antypoślizgowe stopki zapobiegające niekontrolowanemu przesuwaniu się.

Taca świetnie organizuje przestrzeń we wielu obiektach, gdzie wszystko będzie miało swoje miejsce.

Idealnie sprawdzi się również do prezentacji produktów podczas targów, wystaw i pokazów.

Najważniejsze cechy tacy prezentacyjnej

  • różne kolory

  • możliwość znakowania własnym logo w 3D

  • nowoczesny design

     

 

Zobacz wszyskie tace ->

Polecane

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Analizujemy także informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej o profilowaniu w sieci.
OK
pixel