Optyka od kuchni! Montaż folii pryzmatycznej.

2018-09-11
Optyka od kuchni! Montaż folii pryzmatycznej.Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka "Optyki od kuchni!". Tym razem zajęliśmy się zagadnieniem montażu folii pryzmatycznej na soczewkach okularowych. Sama czynność jest łatwa i dobrze znana każdemu optykowi. Mimo wszystko postanowiliśmy przypomnieć kilka fundamentalnych zasad montażu folii pryzmatycznej.

Dzięki krótkiej prezentacji przypomnicie sobie jak szybko rozpoznać położenie bazy pryzmatów i zamontować folię pryzmatyczną.

Folie pryzmatyczne stosowane są w celu korekcji zeza. Należy pamiętać, że tylko prawidłowy i zgodny z receptą montaż folii przyniesie zadowalające rezultaty korekcji.Sprawdź ofertę folii pryzmatycznych >

Polecane

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Analizujemy także informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej o profilowaniu w sieci.
OK
pixel