O nas

Jesteśmy kompleksowym dostawcą dla branży optycznej. Dostarczamy towary z 90% kategorii produktowych niezbędnych do skutecznego prowadzenia salonu optycznego. Ponadto specjalizujemy się w produkcji, usługach oraz dystrybucji wyrobów optycznych na rynek polski i zagraniczny.
Już blisko 30 lat zaopatrujemy zakłady optyczne oraz gabinety okulistyczne. Posiadamy największą ofertę akcesoriów optycznych, okularów sportowych i pływackich. Jako generalny dystrybutor firmy Miraflex oferujemy niezawodne i nowoczesne oprawki dla dzieci i niemowląt. Posiadamy własny zakład produkcyjny, którego produkty eksportujemy na całą Europę.

Pełna oferta

Niezależnie od tego, czego szukasz, w naszej ofercie znajdziesz na pewno to, co potrzebne w warsztacie i salonie optycznym.

Najlepsi producenci

Nasza oferta opiera się na współpracy z wieloma renomowanymi firmami w branży optycznej. Do najważniejszych z nich należą: Breitfeld&Shliekert, Optical Essentials, Miraflex, OBE, Berlac, Demon

Wysoka jakość i funkcjonalność produktów

Wszystkie wyroby, niezależnie od materiału, cechuje doskonała wytrzymałość. Okres gwarancji 36 miesięcy na poszczególne narzędzia, czy też 10 lat na cęgi sprawia, że nasze produkty w pełni zaspokajają potrzeby i oczekiwania użytkowników, oferując wyjątkową jakość, wygodę oraz ciekawe wzornictwo.

Swoboda zakupów

Zamówienia można składać faksem, e-mailem, telefonicznie lub poprzez sklep internetowy. Dzięki temu jesteśmy z Państwem 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

Co zapewniamy?

Po pierwsze: darmową dostawę przy zamówieniu powyżej 300 zł. netto

Niezależnie od tego, czy kupujesz przez sklep internetowy czy  telefonicznie, e-mailem, faxem, oferujemy Ci atrakcyjny system wysyłki. Dzięki niemu każde zamówienie o wartości powyżej 300 zł i wadze do 30 kg otrzymasz bez konieczności ponoszenia dodatkowych opłat kurierskich. Możesz też śledzić trasę Twojego zamówienia.

Po drugie: atrakcyjne rabaty.

Aby jeszcze bardziej uatrakcyjnić ofertę, którą Ci proponujemy, wprowadziliśmy w naszym sklepie system stałych rabatów. Dzięki niemu- oszczędzasz! Rabat naliczany jest od razu, gdy Twoje zamówienie przekroczy odpowiednią kwotę.

Dodatkowo nasi Klienci biorą udział w programie lojalnościowym, dzięki któremu otrzymują dodatkowe rabaty. Wszelkich informacji udzielają nasi handlowcy.

Po trzecie: fachową obsługę, konkurencyjne ceny i ekspresową realizację zamówień!

Kontakt z nami

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Analizujemy także informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej o profilowaniu w sieci.
OK
pixel