2019-10-16

Nowe zdjęcia okularów Leader - lider tkwi w szczegółach

Uzupełniliśmy karty produktów nowymi zdjęciami okularów sportowych z możliwością korekcji wzroku Leader. Zdjęcia przedstawiają różne ujęcia opraw oraz szczegółowe elementy wpływające na funkcjonalność okularów. Pokazane są także niektóre elementy wyposażenia standardowego.

Zdjęcia to jedyny element, dzięki któremu możemy ocenić jakość i funkcjonalność produktu. To na ich podstawie dokonujemy wyboru. Oceniamy, czy dany produkt spełni nasze oczekiwania i czy posiada pożądane funkcje. Możemy także ocenić jakość oferowanego produktu. 

Zdjęcia okularów Leader wykonane są w odcieniach szarości. Dzięki temu możemy zobaczyć niezbędne szczegóły opraw, a potem zdecydować o wyborze kolorystyki na podstawie zdjęcia w kolorze. Zdjęcie kolorowe znajduje się na początku zdjęć w galerii oraz w miniaturach.

Przykład: Zdjęcia w odcieniach szarości - Okulary sportowe z korekcją wzroku Leader ProXZobacz zdjęcia w kartach produktu Przejdź na stronę poświęconą ochronie wzroku Leader Sports Protection

Kontakt z nami

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Analizujemy także informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej o profilowaniu w sieci.
OK
pixel