2019-09-30

Nowe sznureczki i łańcuszki do okularów

Oferta akcesoriów do okularów poszerzana jest wciąż o nowe produkty.

Dziś mamy przyjemność przedstawić nowe sznureczki i łańcuszki do okularów. Wyróżniają się przede wszystkim wyglądem. Obecna moda pozwala na wiele, dlatego nowa oferta jest bardziej odważna, a zarazem niezwykle funkcjonalna.

Grube bawełniane sznureczki BOHO

Wzorzyste i ostatnio modne motywy BOHO stają się coraz bardziej powszechne. Styl BOHO w dzisiejszych czasach pasuje praktycznie do wszystkiego i każdemu. Wytrzymałe sznureczki BOHO dostępne są w czterech wzorach.


ZAMÓW ->


Łańcuszki akrylowe

Moda na pastele nie przemija. Nowe łańcuszki to propozycja dla tych, którzy chcą się wyróżniać. Ich grubość oraz połyskliwość powodują, że jest łańcuszek akrylowy z Optykon będzie się wyróżniał. Dostępne z dwoma zakończeniami, w trzech kolorach dla każdego zakończenia oraz dostępne z ekspozytorem.


ZAMÓW ->
Elastyczne gumki

Nowością są elastyczne gumki w kształcie fali. Nasze gumki w kształcie fali to niezwykle skromny i funkcjonalny dodatek, który dzięki swojemu kształtowi może stać się częścią stylizacji.


ZAMÓW ->
Sportowe sznureczki ze stoperem

Sznureczki sportowe ze stoperem to podstawowe wyposażenie każdej osoby, która prowadzi aktywny tryb życia i musi przy tym korzystać z okularów korekcyjnych. Kilka kolorów, stoper oraz dobrze trzymające się oprawy końcówki sznureczków to cechy, które sprawiają, iż nasza oferta sportowych sznureczków ze stoperem to obowiązkowe i zarazem wystarczające wyposażenie każdego dobrego salonu optycznego.


ZAMÓW ->


Kontakt z nami

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Analizujemy także informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej o profilowaniu w sieci.
OK
pixel