2019-09-18

Kampania EYE SAFETY - okulary sportowe ochronne

Uruchomiliśmy kampanię Eye Safety, która ma na celu zwiększenie świadomości wszystkich osób uprawiających sport, jak ważna jest ochrona wzroku.


Dla kogo kampania?

Największy stopień ryzyka jest wśród osób z wadą wzroku noszących okulary korekcyjne.
To u nich najczęściej dochodzi do urazu oczu podczas uprawiania sportu. Problem dotyczy głównie sportowców, którzy muszą korzystać z okularów korekcyjnych. Profesjonaliści wiedzą, jak radzić sobie z ochroną wzroku, który wymaga korekcji. Gorzej jest jednak ze świadomością amatorsko uprawiających sport i przede wszystkim rodziców dzieci, które uczęszczają na zajęcia sportowe. Statystyki wskazują, że to właśnie wtedy dochodzi do największej ilości urazów oczu.

Co promujemy w kampanii?

Podjęliśmy wyzwanie i będziemy wskazywać właściwe rozwiązania.

W kampanii będziemy promować produkty Leader Sports Protection, ale należy mieć na uwadze, że jej celem jest przede wszystkim skierowanie konsumentów do salonów optycznych w całej Polsce.


Jakie korzyści można uzyskać w kampanii?

Mamy nadzieję, że kampania odniesie sukces głównie wśród konsumentów, czyli użytkowników okularów sportowych. Chcemy, aby okulary sportowe były wykorzystywane zgodnie z ich przeznaczeniem chroniąc wzrok w sposób skuteczny. Skupiamy się na użytkownikach wymagających korekcji wzroku, a uściślając, zależy nam na dotarciu do ludzi noszących okulary korekcyjne. Już teraz widzimy większe zainteresowanie wśród nich. Niebawem ich liczba wzrośnie, a co za tym idzie, wzrośnie liczba zapytań do Państwa.

Chcemy, aby mogli Państwo dołączyć do kampanii w dogodny sposób, dlatego uruchomiliśmy akcję promocyjną, w której można otrzymać rabat 25% i zyskać nawet ponad 570 zł netto.
Zakupów z rabatem dokonywać można na infolinii.

Zapraszamy wszystkie salony do współpracy i kontakt w sprawie dodania swoich danych na stronie kampanii: www.leaderpolska.pl.

25% rabatu na duży zestaw
20% rabatu na mały zestaw
Wsparcie sprzedażowe i marketingowe
Oszczędzasz nawet 570 złotych
Zdobywasz nowych klientów
Osiągasz dodatkowe zyski ze sprzedaży

 

Dołącz do kampanii i zaoszczędź ponad 570 PLN kupując zestaw okularów sportowych!


Polecane

Kontakt z nami

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Analizujemy także informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej o profilowaniu w sieci.
OK
pixel