2019-07-04

Jak sprawdzić towar przed zakupem? SHOWBOX!Jeśli są Państwo zainteresowani wybranymi produktami z oferty Optykon i chcieliby Państwo zobaczyć je przed zakupem, to jest na to rozwiązanie.

SHOWBOX, bo tak nazywa się bezpłatna usługa przygotowana przez Optykon, jest to zestaw produktów będących częścią oferty Optykon, dzięki któremu będą mogli Państwo ocenić ich wygląd, jakość oraz funkcjonalność.

Co znajdziemy w SHOWBOX?

Wyselekcjonowane produkty zostały podzielone na marki, serie oraz zestawy tematyczne. SHOWBOX jest całkowicie bezpłatny. Nie trzeba umawiać się z handlowcami, wszystkie produkty będzie można zobaczyć w dowolnym czasie, a niezbędne informacje znajdują się w zestawach.

Jak to działa?

Wybrane pakiety SHOWBOX zostaną bezpłatnie wysłane do Ciebie kurierem. Razem z pakietami otrzymasz instrukcję użytkowania pakietu pokazowego SHOWBOX oraz formularz zamówienia  zawierający rabat w wysokości 10% przysługujący na zamówienie z SHOWBOX. W pakietach SHOWBOX znajdziesz wybrane modele poszczególnych grup produktowych. Wszystkie dostępne modele znajdziesz online na www.hurtownia.optykon.pl lub naszych katalogach produktów. Pakiety pokazowe będą dostępne dla Ciebie przez 2 dni. W kolejnym dniu kurier przyjedzie do Ciebie i odbierze przesyłkę z pakietami.
Wypożyczenie pakietów pokazowych SHOWBOX jest całkowicie bezpłatne. Koszt przesyłki w obie strony również pozostaje po naszej stronie.

Zestaw bezpłatnie dostarcza i odbiera kurier w dogodnym dla Państwa terminie.

Szczegóły dostępne są u handlowców. Infolinia hurtowni Optykon czynna jest w dni robocze w godzinach 8:00 – 17:00.


Skontaktuj się z nami 58 536 85 64

Kontakt z nami

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Analizujemy także informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej o profilowaniu w sieci.
OK
pixel