2018-08-22

Dodatki do opraw na rozpoczęcie szkoły.

Powrót do szkoły wywołuje zazwyczaj duże emocje. Dzieci chętniej witają szkołę po wakacjach mając "coś" nowego, coś, czym mogą się pochwalić, pokazać. Zadbaj o samopoczucie Twoich najmłodszych Klientów dołączając im sprawdzone Gadżety do okularów, które z pewnością ucieszą milusińskich, szczególnie w tak ważnym dla nich czasie.

Tylko dobre produkty
Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i specjalnym sposobom montażu nasze oprawy są w pełni bezpieczne dla dzieci. Każdy produkt przeszedł pozytywnie specjalistyczne badania i spełnia przewidziane dla niego podstawowe normy jakości i bezpieczeństwa, co potwierdza znak CE.


Kolorowe dodatki
Najlepszym sposobem na ożywienie opraw dla dzieci to kolorowe dodatki. Ozdoba doda atrakcyjności oprawie oraz sprawi, że okulary nie będą już dla dzieci powodem uszczypliwych komentarzy. Nasze amulety BLINX pasują do wszystkich opraw na rynku. Są świetnym dodatkiem do opraw naszych milusińskich. Zrobione są z bezpiecznego silikonu, dzięki czemu każde dziecko może cieszyć się nowym amuletem i zmieniać zależnie od nastroju. Zbierz je wszystkie!

ZOBACZ


Pomoce naukowe
Dzieci szybciej przyswajają wiedzę poprzez zabawę i doświadczanie. Mózg zapamiętuje szybciej to, co widzi. Dzięki naszej praktycznej ściereczce do okularów z tabliczką mnożenia dziecko szybko opanuje liczenie do 100.

ZOBACZ

Zapraszamy do skorzystania z rewelacyjnej promocji!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY PROMOCJI

Polecane

Kontakt z nami

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Analizujemy także informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej o profilowaniu w sieci.
OK
pixel