2020-12-22

Co to był za rok!

Co to był za rok! 

 

Początek roku 2020 był bardzo obiecujący.

 

Zakończyliśmy prace nad nowymi katalogami, które w odmieniony sposób zaprezentowały naszą ofertę. Mieliśmy sporo planów związanych z organizacją targów w Warszawie i Poznaniu.

Pojawiło się też wiele ciekawych produktów. Wśród nich nasz ekologiczny spray do czyszczenia okularów SeeGreen, nowe modele opraw okularowych dla dzieci marki Milo&Me, czy też nowe i tańsze modele innowacyjnych okularów Slastik NashiTaku Barat. 

 

Potem przyszedł marzec i szok dla nas wszystkich. Wirus doprowadził nas do całkowitej blokady, spowodował ogromne spadki sprzedaży, zmusił naszych pracowników do pracy zdalnej, a naszą firmę do oszczędności.  


Nawet jeśli przemysł optyczny przeszedł to stosunkowo lekko, większość z nas prawdopodobnie ciągle analizuje gorące tematy zachowań konsumentów, globalizacji i cyfryzacji. 

 

W tym roku nie udało nam się Wami spotkać, ale korzystając z ostatniego w tym roku wpisu, chcielibyśmy podziękować za lojalność i solidarność w tym bardzo trudnym dla nas wszystkich czasie. Jednocześnie pozytywnie patrzymy na dalszą, dobrą współpracę w 2021 roku. 

 

 

Życzymy spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia oraz pewności siebie i szczęścia w Nowym Roku! 

Zespół Hurtowni Optykon 

Kontakt z nami

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Analizujemy także informacje naszych użytkowników, aby lepiej dopasować naszą ofertę oraz zawartość strony do Twoich potrzeb. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookie w Twojej przeglądarce. Więcej o profilowaniu w sieci.
OK
pixel